Крок перший:

Зареєструйтеся

 

Крок другий:

Дочекайтеся рішення.

 

Крок третій:

Придбайте пристрій

 

Крок четвертий:

Скачайте додаток

iOS або Android і готово

Я хочу приймати карти, але я фізична особа (і не зареєстрований як СПД)

Даний сервіс тимчасово недоступний. Ви можете залишити свої контактні дані у формі зворотного зв'язку з поміткою про бажання користуватися сервісом як фізична особа. Як тільки сервіс стане доступний, ми обов'язково зв'яжемося з Вами.

Я надаю персональні дані, де вони зберігатимуться і в якому порядку оброблятися?

Дані вказані при реєстрації будуть зберігатися і передаватися тільки в зашифрованому вигляді. Відповідно до вимог закону про захист персональних даних.

Хто допоможе при виникненні спірних ситуацій?

Всі спірні ситуації вирішуються через звернення в Pay-Me:

Call-center 0-800-210-300

Форма зворотного зв'язку

Як регламентується діяльність? Які договори укладаються для початку роботи?

Клієнту необхідно укласти договір еквайрингу з банком. Договір буде доступний в Особистому кабінеті після успішної реєстрації.

Як платник підтверджує платіж?

Кожен платіж підтверджується підписом клієнта.

Увага: Якщо на екрані підпису натиснути «Скасувати» або «На головну» - додаток виведе на екран повідомлення "Ця дія скасує транзакцію".

Будьте уважні.

Чи є касовий чек? Яким документом супроводжується оплата?

Клієнтові направляється електронна версія чека по e-mail та/або SMS.

Термінальний чек в електронному вигляді це таке ж законне підтвердження оплати як і паперовий чек. До термінального чеку пред'являється ряд вимог (стосовно ідентифікації платежу), які враховані в нашому чеку. Згідно з постановою НБУ від 05.11.2014  № 705 "Про здійснення операцій з використанням електронних платіжних засобів" пунктів 3 та 7. Документи за операціями з використанням спеціальних платіжних засобів та інші документи, які застосовуються в платіжних системах для платіжних операцій з використанням спеціальних платіжних засобів, можуть бути в паперовій та/або електронній формі. Вимоги до засобів формування документів за операціями із застосуванням спеціальних платіжних засобів та їх оброблення визначаються платіжною системою з урахуванням вимог, встановлених Національним Банком України.

 

 

Як враховуються в бухгалтерському обліку операції з еквайрингу?
У випадку роботи по еквайрингу особливостей в бухгалтерському обліку немає. Облік ідентичний як при оплаті готівкою, так і при оплаті через термінал. 
 
Облік розрахунків по еквайрингу підприємства торгівлі ведуть на субрахунку 361 «Розрахунки з вітчизняними покупцями», на якому окремо виділяють субрахунок «Розрахунок платіжними картками» в кореспонденції з рахунком 70 «Доходи від реалізації». 
 
Надходження коштів на поточний рахунок підприємства за реалізовані товари (послуги) відображається за дебетом субрахунка 311 «Поточні рахунки в національній валюті» в кореспонденції з субрахунком «Розрахунки з вітчизняними покупцями». 
 
Не буде помилкою, якщо підприємство вирішить проводити операції розрахунків з еквайрингу в бухгалтерському обліку за дебетом субрахунка 331 «Грошові документи в національній валюті» в кореспонденції з рахунком 70 «Доходи від реалізації». Згодом інкасація в банк-еквайр відображається за дебетом субрахунка 333 «Грошові кошти в дорозі в національній валюті» в кореспонденції з субрахунком 331 «Грошові документи в національній валюті». 
 
Сума комісійної винагороди, утримуваного банком-еквайром за обслуговування цієї операції, відображається у складі витрат на збут за дебетом рахунка 93 «Витрати на збут» і кредиту вибраного підприємством субрахунка.
Консультація з питання обов'язкового використання еквайрингу (прийом до оплати банківських карт) при наявності РРО - реєстратора розрахункових операцій.

 

1. Чому треба підключати РРО саме зараз?
Податковий кодекс України
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/print1390222842215704
Підрозділ 10. Інші перехідні положення
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/page43

«28. Установити, що платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення відповідно до норм цього Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.»

2. Яким буде штраф за невикористання РРО?
Закон України Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80/print1386859117246574

Розділ V Відповідальність за порушення вимог цього закону
«Стаття 17. За порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів доходів і зборів застосовуються фінансові санкції у таких розмірах: 

у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті, а в разі використання розрахункової книжки  -  загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня; нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання  розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому  господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання: 
•    вчинене вперше - 1 гривня; 
•    вчинене вдруге - 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг); 
за кожне наступне вчинене порушення - у п'ятикратному розмірі вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).»

3. Чому, якщо є РРО, потрібно мати платіжний POS термінал для прийому банківських карт?
Постанова КМУ від 29 вересня 2010 р. N 878
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/878-2010-%D0%BF

«Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів
                     
1. Установити, що суб'єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг і які відповідно до закону використовують реєстратори розрахункових операцій, повинні здійснити перехід на обов'язкове приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги):
...
Кількість платіжних терміналів повинна становити не менше ніж 50  відсотків  кількості реєстраторів розрахункових операцій, а у разі наявності одного реєстратора розрахункових операцій суб'єкт господарювання зобов'язаний забезпечити приймання спеціальних платіжних засобів.»

4. Яким буде штраф за відсутності POS терміналу?
Закон України Про захист прав споживачів
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

«Стаття 17. Права споживача у сфері торговельного та інших видів обслуговування
2. Споживач має право на вільний вибір товарів і послуг у зручний для нього час та на вільне використання електронних платіжних засобів з урахуванням режиму роботи та обов'язкових для продавця (виконавця) форм (видів) розрахунків, установлених законодавством України.

Стаття 23. Відповідальність за порушення законодавства про захист прав споживачів
12) обмеження або відмову в реалізації прав споживачів, установлених частиною другою статті 17 цього Закону, - у розмірі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»
(тобто 8500 грн.!)

5. Як уникнути штрафів використовуючи мобільний еквайринг Pay-Me?
1. Після підключення мобільного еквайрингу Pay-Me, ви отримуєте договір еквайрингу з Райффайзен банком Аваль, який можна надати перевіряючим органам як доказ можливості прийому банківських карт.
2. Ви не платите щомісячну комісію за використання POS-терміналу банку.
3. Термінал Pay-Me є компактним і мобільним. Платежі можна отримати незалежно від місця розташування торгівельної точки (зручно для виїзної торгівлі).

6. Вигоди від прийому банківських платіжних карт?
1. Ви отримуєте більше клієнтів за рахунок людей, яким більш зручно розраховуватися картками.
2. Завдяки звичайним карткам та карткам із кредитним лімітом, клієнти витрачають більше – про це свідчить статистика. 
3. Нівельовано ризик прийому фальшивих купюр; ви забудете про проблеми із пошуком рештою.
4. За статистикою, у клієнтів сервісу Pay-Me виручка зростає на 18-27%!

Детальна інформація по телефону 0 800 210 300 або у відділеннях Райффайзен Банку Аваль.

Телефон нашої довідкової служби
Якщо Ви не знайшли відповіді на запитання, поставте його нам:
ПІБ
Категорія питання
Тема
При вирішенні питань, що стосуються транзакцій і даних платіжних карт, категорично заборонено передавати через канали зв'язку повний номер банківської карти. Вказувати можна тільки перші 6 і останні 4 цифри.
Ваше питання
Відправити

Заказ ридера

Закажите ридер прямо сейчас.

Для заказа необходимо заполнить следующие поля.

Если вы уже зарегистрированы - авторизуйтесь.

ФИО
№ тел.+380
+380503421678
E-mail
Город
Вы являетесь
Юридическое лицо Частный предприниматель
Название компании
Введите символы с картинки
Да, я все заполнил